[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(9η αγωνιστική)

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ40Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ51ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ20ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ40ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ21ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ10ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ10ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ12ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 23
0
20-6
7-2-0
14-3
5-0-0
6-3
2-2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 22
0
27-5
7-1-1
19-2
4-1-0
8-3
3-0-1
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 19
0
18-9
6-1-2
7-5
3-0-1
11-4
3-1-1
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 19
0
19-12
6-1-2
10-1
4-0-0
9-11
2-1-2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 19
0
15-10
6-1-2
9-2
5-0-0
6-8
1-1-2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 18
0
21-10
6-0-3
14-3
4-0-0
7-7
2-0-3
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15
0
14-11
5-0-4
9-3
3-0-2
5-8
2-0-2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13
0
17-12
4-1-4
10-6
2-1-2
7-6
2-0-2
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 13
0
18-13
4-1-4
13-7
3-0-2
5-6
1-1-2
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 13
0
14-15
4-1-4
7-5
2-1-1
7-10
2-0-3
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 9
0
10-14
3-0-6
7-4
2-0-2
3-10
1-0-4
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 9
0
13-24
3-0-6
9-12
1-0-3
4-12
2-0-3
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 7
0
8-17
2-1-6
5-8
1-1-3
3-9
1-0-3
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 7
0
10-30
2-1-6
8-6
2-1-1
2-24
0-0-5
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 3
0
5-22
1-0-8
4-7
1-0-3
1-15
0-0-5
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 1
0
4-23
0-1-8
3-11
0-1-4
1-12
0-0-4

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.



Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 2 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 0 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 6 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 2 4 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 0 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 4 0 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 3 1 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 2 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

4η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 3 1 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 5 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 3 3 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 1 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 3 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 2 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 1 3 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

7η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 4 1 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 1 4 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 2 2 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 2 0 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

8η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ 0 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 2 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 0 2 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

9η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 5 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

10η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

11η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

12η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

13η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

14η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

15η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

16η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

17η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

18η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

19η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

20η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

21η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

22η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

23η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

24η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

25η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

26η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

27η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

28η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

29η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

30η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ




© mascot network