[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(9η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ01ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ40ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ01ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ10ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ13Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ32ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ30Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 23
0
19-7
7-2-0
12-4
4-1-0
7-3
3-1-0
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 21
0
19-7
7-0-2
4-3
3-0-1
15-4
4-0-1
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 20
0
23-8
6-2-1
15-3
4-1-0
8-5
2-1-1
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 19
0
11-5
5-4-0
5-1
3-2-0
6-4
2-2-0
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 16
0
18-9
5-1-3
11-2
3-1-0
7-7
2-0-3
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
0
13-10
5-1-3
9-6
3-0-2
4-4
2-1-1
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 13
0
12-13
4-1-4
9-7
3-0-2
3-6
1-1-2
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 12
0
13-17
4-0-5
5-9
2-0-2
8-8
2-0-3
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 9
0
14-20
3-0-6
9-5
2-0-2
5-15
1-0-4
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8
0
9-14
2-2-5
5-5
1-1-2
4-9
1-1-3
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ 8
0
11-20
2-2-5
7-7
2-1-1
4-13
0-1-4
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 6
0
12-23
2-0-7
10-14
2-0-3
2-9
0-0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 2
-6
6-13
2-2-5
3-4
1-1-2
3-9
1-1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1
0
8-22
0-1-8
4-10
0-1-4
4-12
0-0-4

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ έχει -6 βαθμούς από ποινές
"

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 2 0 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 1 1 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

2η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 0 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 0 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 2 1 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ 2 2 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 5 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ 3 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 1 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 3 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 5 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 4 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 4 1 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 1 5 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 3 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 0 5 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 3 0 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 0 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 4 0 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

6η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 1 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 2 1 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 3 1 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ 0 4 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2 1 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 2 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

8η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 4 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 1 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 1 3 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

9η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 0 1 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 4 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 0 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 3 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ

10η αγωνιστική
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

11η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

13η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

14η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

17η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

18η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

19η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

20η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

21η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

22η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

23η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

24η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

25η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

26η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ




© mascot network