[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(11η αγωνιστική)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ60Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ34ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ40ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ10ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ52ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ00ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ60Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 31
0
44-8
10-1-0
34-5
6-0-0
10-3
4-1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 23
0
33-9
7-2-2
19-7
3-1-2
14-2
4-1-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 23
0
25-4
7-2-2
18-0
5-0-0
7-4
2-2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 21
0
33-9
6-3-2
19-5
3-2-1
14-4
3-1-1
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 21
0
18-13
6-3-2
13-4
4-1-1
5-9
2-2-1
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 18
0
30-18
6-0-5
14-10
2-0-3
16-8
4-0-2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
0
24-24
5-1-5
15-8
3-0-3
9-16
2-1-2
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16
0
19-22
5-1-5
10-11
2-0-3
9-11
3-1-2
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 15
0
17-14
4-3-4
8-4
1-3-2
9-10
3-0-2
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 15
-2
28-26
5-2-4
8-7
2-2-1
20-19
3-0-3
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 13
0
19-25
4-1-6
8-12
2-0-3
11-13
2-1-3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 3
0
8-41
0-3-8
4-14
0-1-4
4-27
0-2-4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1
0
9-44
0-1-10
5-20
0-1-5
4-24
0-0-5
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1
0
9-59
0-1-10
5-29
0-1-4
4-30
0-0-6

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές
"

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 2 3 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 1 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3 0 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 8 0 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 2 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

2η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1 6 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 6 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 5 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 2 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

3η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 6 0 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 7 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1 9 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 4 0 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 1 2 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 3 0 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

5η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 6 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 3 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 0 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 0 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

6η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 6 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 0 0 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1 5 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 6 0 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 6 0 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 4 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

7η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 2 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 3 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 0 8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

8η αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 4 3 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 6 3 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 8 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 2 4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 0 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 0 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

9η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 1 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 0 3 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 6 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

10η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 2 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 3 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 3 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 2 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 1 4 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

11η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 3 4 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 4 0 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 5 2 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 6 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

13η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

14η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

15η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

16η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

17η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

18η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

19η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

20η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

21η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

22η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

23η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

24η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

25η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

26η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ




© mascot network