[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(26η αγωνιστική)

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ32Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ31ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ13ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ21ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ04ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ01ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ50Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 64
0
63-8
20-4-2
37-2
12-1-0
26-6
8-3-2
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 60
0
48-18
19-3-4
28-11
9-3-1
20-7
10-0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 42
0
62-33
12-6-8
32-12
8-2-3
30-21
4-4-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 42
0
35-22
12-6-8
20-9
6-4-3
15-13
6-2-5
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 42
0
49-37
12-6-8
29-14
9-1-3
20-23
3-5-5
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 40
0
48-41
12-4-10
27-19
6-2-5
21-22
6-2-5
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 38
0
37-37
11-5-10
23-17
7-3-3
14-20
4-2-7
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 33
0
33-33
9-6-11
21-15
6-2-5
12-18
3-4-6
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 33
-3
37-38
10-6-10
21-19
6-3-4
16-19
4-3-6
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 32
0
34-38
9-5-12
21-11
7-4-2
13-27
2-1-10
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 27
0
27-51
8-3-15
19-19
5-2-6
8-32
3-1-9
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 25
0
24-57
7-4-15
14-26
6-1-6
10-31
1-3-9
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 19
0
27-67
5-4-17
18-25
4-2-7
9-42
1-2-10
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 13
0
24-68
3-4-19
16-23
3-3-7
8-45
0-1-12

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ έχει -3 βαθμούς από ποινές
"

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 2 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 3 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 3 0 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 3 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 0 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 3 2 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

4η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 4 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 4 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 5 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 4 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 3 0 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 4 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 2 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 2 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 7 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 2 1 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

7η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 3 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 2 4 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 3 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

9η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 2 1 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 5 2 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

10η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 5 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 3 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 4 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 2 0 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 1 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

12η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 0 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 3 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

13η αγωνιστική
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 6 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 1 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 1 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

14η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 0 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 1 1 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

16η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 0 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 5 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

17η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 4 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 3 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

18η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 3 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 1 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 3 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 1 2 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

19η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 0 0 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 5 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 2 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

20η αγωνιστική
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 0 2 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

21η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 3 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 1 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 0 1 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

22η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 4 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 2 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

23η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 4 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 1 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 6 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ

24η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 6 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 6 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 1 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

25η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 5 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 5 0 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ 2 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 2 2 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 5 1 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

26η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 1 3 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 4 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ




© mascot network