X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr

ΝΕΟΤΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 15-16/2/2020 (ορθή επανάληψη)
#2422

Δείτε εδώ το σχετικό έγγραφο


Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής της 13/2/2020
#2423

Δείτε εδώ το σχετικό έγγραφο


Χωρίς αγώνες το Σαββατοκύριακου 29/2-1/3/2020
#2424

Σας γνωρίζουμε ότι, με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ, λόγω των εορταστικών εκδηλώσεων των Απόκρεω, δεν θα διεξαχθούν οι αγώνες των πρωταθλημάτων όλων των κατηγοριών (ανδρικών – υποδομών) το Σαββατοκύριαο 29-2-2020 και 1-3-2020.


Πρόγραμμα αγώνων 15,16 και 19/2/2020
#2425

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.02.2020

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.02.2020

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)18η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.02.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3η ΦΑΣΗ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ


Την Τετάρτη (19/2) ο αγώνας κυπέλλου Εδεσσαϊκός - Αλμωπός Αριδαίας
#2426

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.02.2020
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3η ΦΑΣΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ


Την Τετάρτη (19/2) η κλήρωση της 4ης φάσης του κυπέλλου
#2427

Σας γνωρίζουμε ότι την Τετάρτη 19-2-2020 και ώρα 13.00 , στα γραφεία της Ένωσης Πέλλας, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της 4ης φάσης των αγώνων κυπέλλου ερασιτεχνών δικαιοδοσίας ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ ποδοσφαιρικής περιόδου 2019/2020.
Παρακαλείσθε να στείλετε αντιπρόσωπο στις εργασίες της παραπάνω κλήρωσης.




Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK