X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ0 - 6
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ2 - 4
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ2 - 2
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ0 - 3
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝΜ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ4 - 3
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 45
0
65-10
15-0-1
31-6
7-0-1
34-4
8-0-0
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 37
0
46-19
12-1-4
17-5
7-0-1
29-14
5-1-3
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 33
0
36-25
10-3-4
17-13
5-1-1
19-12
5-2-3
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 29
0
25-20
9-2-5
15-13
4-1-3
10-7
5-1-2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 28
0
38-23
8-4-4
22-12
4-3-1
16-11
4-1-3
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 27
0
33-30
8-3-6
17-16
4-2-3
16-14
4-1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 23
0
38-28
7-2-7
22-13
4-0-4
16-15
3-2-3
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 19
0
27-29
6-1-9
17-13
5-0-3
10-16
1-1-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 11
0
24-61
3-2-12
6-31
0-2-7
18-30
3-0-5
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7
0
9-38
2-1-13
7-24
2-0-7
2-14
0-1-6
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1
0
5-63
0-1-15
2-27
0-1-7
3-36
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 - 0

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 - 5

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 0 - 3

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 - 0

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 7 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 - 0

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 - 0

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 3 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 0

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 - 1

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 4 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 - 4

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 - 7

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 4

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 1 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 5 - 1

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 - 6

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 2

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 6 - 2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 0

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 4 - 2

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 2 - 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 - 0

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 2 - 3

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 - 3

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 - 3

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 4 - 1

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 1 - 2

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 - 1

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 8 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 - 3

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 2 - 2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 0 - 5

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 - 3

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 - 1

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 - 1

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3 - 2

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 2 - 1

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 3

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 5 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 - 2

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 - 0

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - 0

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 5 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 1 - 4

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 - 2

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 - 2

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 1 - 6

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 3 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 - 4

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 - 0

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 3 - 0

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 2 - 5

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 2 - 0

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 - 0

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 - 6

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 - 2

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 5 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 - 4

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 3 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 0

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 6 - 0

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 3 - 0

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 0

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 0 - 3

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 - 3

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 0 - 3

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 0 - 5

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 - 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 3 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 3

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 3 - 0

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 - 2

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 1 - 2

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 - 6

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 2 - 4

ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 2 - 2

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 - 3

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ 4 - 3

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK