X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ0 - 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣΝΙΚΗ ΑΞΟΥ2 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ3 - 2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥΜ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ0 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ1 - 4
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ0 - 3
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 54
0
54-12
17-3-0
28-7
8-2-0
26-5
9-1-0
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 40
0
50-17
12-4-4
31-7
8-0-2
19-10
4-4-2
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 36
0
34-24
11-3-6
24-7
8-2-0
10-17
3-1-6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 35
0
30-21
10-5-5
16-7
6-3-1
14-14
4-2-4
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 33
0
40-24
10-3-7
28-12
6-2-2
12-12
4-1-5
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 32
0
44-32
10-2-8
21-13
6-1-3
23-19
4-1-5
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 32
0
24-21
10-2-8
11-6
5-1-3
13-15
5-1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 20
0
33-44
6-2-12
22-18
4-2-5
11-26
2-0-7
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 19
0
23-39
5-4-11
13-19
2-3-5
10-20
3-1-6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 14
0
20-48
3-5-12
9-17
2-2-6
11-31
1-3-6
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 14
0
20-63
4-2-14
15-32
4-0-6
5-31
0-2-8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12
0
21-48
3-3-14
10-20
2-1-7
11-28
1-2-7

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 - 1

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 6 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 2 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 0 - 2

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 1

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 - 0

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 1 - 3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 2 - 3

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 1 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 3 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 2 - 2

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 - 3

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 - 4

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 4 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 1 - 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3 - 2

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 4 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 3 - 0

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 3 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 0 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 0 - 1

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 - 3

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 4

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 - 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 - 8

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 1 - 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 6 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 1 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 2 - 1

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 4 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 - 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 4 - 1

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 - 2

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - 2

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 4 - 2

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 1 - 1

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 3 - 6

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 2 - 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 2 - 0

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 2 - 3

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 5 - 1

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 5 - 1

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 5 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 2 - 1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 3 - 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 0 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 - 3

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 0 - 6

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 4 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 4 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 - 0

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 3 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 5 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 7 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 3 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 2 - 1

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 - 1

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 - 3

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3 - 2

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 3 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 3 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 4 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 - 2

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 3 - 0

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 - 2

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 4 - 0

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 1 - 1

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 0 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 4

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 - 4

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 - 0

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 2 - 0

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 2 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 1 - 2

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 7 - 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 - 0

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 1 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 8 - 0

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 - 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 3 - 1

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 0 - 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 2

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 0 - 1

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 2 - 1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 0 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 3 - 0

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 1 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 1 - 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 3 - 0

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 3 - 3

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 3 - 0

Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 3 - 1

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - 3

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 2 - 1

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 3 - 2

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ 0 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 1 - 4

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 - 3

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ -



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK